Torby na akcesoria

Torby na akcesoria

torby na akcesoria do koronki klockowej - torebki na włóczki - saszetki na włóczki - torby na haft klockowy

Torebki na akcesoria powstały z myślą o osobach, które mają różne zainteresowania i potrzebują specjalnych toreb.

Dla osób szydełkujących lub robiących na drutach mam torby zakładane na przedramię, do których wkładamy motki włóczki.  W tych torebkach nitka  nie skręca się, można szydełkować w podróży lub w plenerze. Idealnie pasują do nich saszetki na włóczki lub kordonki. Wykonane w formie kosmetyczki, zamykanej na zamek. Z boku mają otworek wykończony oczkiem kaletniczym, przez który przeciągamy nitkę włóczki. Nic nam się nie plącze.

Szyję również torby na akcesoria do wyrobu koronki klockowej. Do  wytworzenia tej koronki potrzebny jest drewniana podstawa, wałek, klocki i inne elementy. Elementy te są dosyć spore i ciężkie. Torba pomieści to wszystko. Ma dużą środkową przegrodę ze wzmocnionym dnem. Dodatkowo na spodzie posiada metalowe nóżki.  Boczne, pojemne kieszenie, zamykane na klapki.  Dwa uchwyty: jeden do ręki, drugi do zawieszenia na ramieniu. Torby szyte są  z nieprzemakalnej tkaniny.

ELAU Rękodzieło oferuje również torby dla amatorów wędkowania, czyli pokrowce na wędki. Pomieszczą cały sprzęt wędkarski. Szyte z mocnej, nieprzemakalnej tkaniny – tylko na indywidualne zamówienie.

A co powiecie na torby wakacyjne, np. w stylu marynarskim? Idealne na plażę.  Zmieszczą koc, butelkę wody, jedzenie na plaże.. Z dwoma długimi uchwytami Zamykane na zamek. Na wierzchu mają dodatkową dużą kieszonkę. Ozdobione są    kontrastującym sznurem z marynarskimi węzłami.   W środku wykończone miękką ecoskórką. Wierzch z nieprzemakalnej tkaniny w paski. Mamy pewność, że nic nam nie zmoknie, ani nic nie wyleje się ze środka. Wystarczy przemyć mokrą gąbką i wytrzeć do sucha.

Torebki na akcesoria

Torebki na akcesoria to rzecz, która ma być nie tyle piękna ale funkconalna. Na tym właśnie się koncentruję w swojej pracy. W ofercie ELAU znajdziecie Państwo torby na akcesoria do koronki klockowej, torebki na włóczki, saszetki na włóczki, torby na haft klockowy oraz inne.