Torby na akcesoria

Torby na akcesoria

torby na akcesoria do koronki klockowej - torebki na włóczki - saszetki na włóczki - torby na haft klockowy

Torebki na akcesoria powstały z myślą o osobach, które mają różne zainteresowania i potrzebują specjalnych toreb.

Dla osób szydełkujących lub robiących na drutach mam torby zakładane na przedramię, do których wkładamy motki włóczki.  W tych torebkach nitka  nie skręca się, można szydełkować w podróży lub w plenerze. Idealnie pasują do nich saszetki na włóczki lub kordonki. Wykonane w formie kosmetyczki, zamykanej na zamek. Z boku mają otworek wykończony oczkiem kaletniczym, przez który przeciągamy nitkę włóczki. Nic nam się nie plącze.

Szyję również torby na akcesoria do wyrobu koronki klockowej. Do  wytworzenia tej koronki potrzebny jest drewniana podstawa, wałek, klocki i inne elementy. Elementy te są dosyć spore i ciężkie. Torba pomieści to wszystko. Ma dużą środkową przegrodę ze wzmocnionym dnem. Dodatkowo na spodzie posiada metalowe nóżki.  Boczne, pojemne kieszenie, zamykane na klapki.  Dwa uchwyty: jeden do ręki, drugi do zawieszenia na ramieniu. Torby szyte są  z nieprzemakalnej tkaniny.

ELAU Rękodzieło oferuje również torby dla amatorów wędkowania, czyli pokrowce na wędki. Pomieszczą cały sprzęt wędkarski. Szyte z mocnej, nieprzemakalnej tkaniny – tylko na indywidualne zamówienie.

A co powiecie na torby wakacyjne, np. w stylu marynarskim? Idealne na plażę.  Zmieszczą koc, butelkę wody, jedzenie na plaże.. Z dwoma długimi uchwytami Zamykane na zamek. Na wierzchu mają dodatkową dużą kieszonkę. Ozdobione są    kontrastującym sznurem z marynarskimi węzłami.   W środku wykończone miękką ecoskórką. Wierzch z nieprzemakalnej tkaniny w paski. Mamy pewność, że nic nam nie zmoknie, ani nic nie wyleje się ze środka. Wystarczy przemyć mokrą gąbką i wytrzeć do sucha.

Torby na akcesoria z koronki klockowej

Torebki na akcesoria powstały z myślą o osobach, które  zajmują się wytwarzaniem koronki klockowej. Do  jej wykonania potrzebna jest drewniana podstawa, wałek, klocki i inne elementy.

To wszystko razem  jest dosyć spore i ciężkie.

Torba na akcesoria do koronki klockowej jest tak zaprojektowane, żeby pomieść te wszystkie przedmioty.

Torba posiada solidną ochronę przed deszczem, śniegiem w postaci dwóch niezależnych osłon. Od boków krótszych, zamykane na rzepy, z możliwością regulowania długości. Od boków dłuższych, osłona zamykana na zamek rozdzielczy. Duża,  środkowa przegroda, z podwójnie wzmocnionym dnem, służy dom przechowywania podstawy i wałka. Obok zmieszczą się klocki i aktualnie wykonywana koronka. Przegroda wygodna do wyciągania i wstawiania wałka do środka.

Boczne, pojemne kieszenie, zamykane na klapki taśmą na rzep, chronią zawartość przed wypadnięciem, a także przed warunkami atmosferycznymi.  Dwa uchwyty: jeden do ręki, drugi do zawieszenia na ramieniu, z dodatkową, miękka ochroną na ramię.
Torby szyte są  z nieprzemakalnej tkaniny. Dodatkowo na zewnętrznym spodzie torby umieszczone są  metalowe nóżki. Chronią torbę przez zabrudzeniem i zniszczeniem tkaniny.

Torby na włóczkę

Dla osób szydełkujących lub robiących na drutach mam w swojej ofercie torby  na włóczki zakładane na przedramię. Torebki szyte są w taki sposób, aby można je było nosić na dwie strony, wewnętrzną lub zewnętrzną, w zależności od nastroju i potrzeb.

Posiadają dwie duże kieszenie. Jedna z nich, zewnętrzna, zamykana jest na zamek, który chroni zawartość przed wypadnięciem. Jest to kieszonka przewidziana do schowania szydełek, drutów, igieł, okularów. Druga kieszeń jest prosta, można w niej trzymać rozpoczętą robótkę.

Torba pomieści duży motek włóczki. Polecam do niej saszetki na włóczki lub kordonki. Mając taką torebkę możemy szydełkować w podróży lub w plenerze.

Torby śniadaniowe

Ostatnio bardzo modne zrobiło się zabieranie do pracy zdrowego śniadania w pudełkach w Lunch Box. Ok , ale jak takie pudełko przewieźć, aby nic nam się nie wybrudziło.
Do tego mamy torby na śniadanie, tzw. śniadaniówki.

Torby uszyte z tkaniny powlekanej od strony wewnętrznej specjalną warstwą, która zabezpiecza nasze śniadanie, przed wydostaniem się  na zewnątrz torby. Łatwe w utrzymaniu czystości. A na dodatek eleganckie na zewnątrz.

Saszetki na włóczkę

Saszetki na włóczki lub kordonek uszyte  w formie kosmetyczki, zamykanej na zamek. Z boku posiadają mały otworek wykończony oczkiem kaletniczym. Do saszetki wkładamy motek włóczki, przez oczko przeciągamy na zewnątrz końcówkę włóczki. Zamykamy zamek. Teraz włóczka nam się nie plącze, nie brudzi. Saszetki idealne dla osób mających koty.

W mojej ofercie są też saszetki z uchwytem do zawieszania na przegubie ręki.

W razie potrzeby możemy zamówić torby na włóczki, które pomieszczą do trzech saszetek. W każdej może być inny kolor włóczki.