Ślub | Wesele

Asortyment na ślub i wesele

zaproszenia ślubne - hand made - ręcznie robione zaproszenia ślubne- prezenty dla gości ślubnych- poduszki na obrączki -winietki na wesele - bileciki na wesele

Ślub jest jedną z tych najpiękniejszych uroczystości, do których przygotowujemy się dużo wcześniej. Wszystko w tym szczególnym dniu ma być perfekcyjne. Od sukni ślubnej i garnituru, po wszelkie drobiazgi, jak zaproszenia, winietki, bukiet ślubny. Wychodząc naprzeciw potrzebom młodym osobom proponuję im całościowe projekty ślubne. Co to znaczy?

Przygotowuję indywidualny projekt na wszystkie potrzebne dodatki, utrzymany w jednym stylu. Razem ustalamy, jaki to ma być styl, jakie dodatki dobrać i  jaki budżet będzie do dyspozycji.

W skład projektu wchodzą zaproszenia robione ręcznie, powiadomienia, winietki, księga gości, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, podziękowania dla świadków.   Można zamówić pudełka na obrączki, pudełko koperty. Wszystko to spersonalizowane, wykonywane z dbałością o szczegóły. Z najlepszych jakościowo materiałów.

W związku z tym, że w swojej  działalności mam usługi krawieckie, do pakietu można wliczyć poprawki sukni ślubnej, skrócenie spodni od garnitury, uszycie wyjątkowej poduszki na obrączki, podwiązki, itp.

Im więcej czasu będzie na wykonanie projektu, tym lepiej. Prace i finanse rozłożone w czasie powodują mniej stresu, a tego na pewno przed ślubem nie brakuje.

Akcesoria Ślubne

Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami i projektami ślubnymi.