Poduszki dla dzieci

Wyjątkowe poduszki dla dzieci

ręcznie robione poduszki dla dzieci - ozdobne poduszki dla dzieci - poduszki przytulanki dla dzieci

Nie ma nic przyjemniejszego, jak mięciutka poduszka dla dziecka. A jeśli jeszcze jest ozdobiona jego ulubioną postacią z bajki, to mamy pewność, że nasze dziecko będzie z nią zasypiało każdego wieczora.

Właśnie takie bajkowe poduszki staram się szyć dla naszych pociech. Wykonane z wysokogatunkowej bawełny, ozdabiane aplikacjami, miedzy innymi z filcu. Starannie wykończone. Wypełnione niealergizująca pikówką. Można je prać w pralce w 40 stopniach z delikatnym wirowaniem. Poduszki szyte są metodą patchworku, aplikacji. Łączone z elementami haftowanymi. Poduszki są jednostronne lub dwustronne, to znaczy, że wzór mamy z jednej lub z obu stron. Wszystko to uzależnione jest od indywidualnego  zamówienia.

W swoim życiu uszyłam już około 100 bajkowych poduszek. Większość z nich jako wolontariusz. Trafiły jako poduszki-przytulanki do chorych dzieci w całej Polsce Ich szycie sprawia niesamowitą radość. Daje mnóstwo satysfakcji.

Bajkowe poduszki dla dzieci

Każde dziecko ma swoją ulubioną postać z bajki.  Bajkowa poduszka tworzona jest pod indywidualne zamówienie klienta metodą aplikacji i patchworku. Z dbałością o detale. To świetny prezent okazji urodzin, Dnia Dziecka, Mikołaja lub prezent świąteczny. Niech ulubiona bajka usypia do snu.