Poduszki Dekoracyjne

Poduszki dekoracyjne idealne dla Twojego wnętrza

poduszki dekoracyjne - ręcznie robione poduszki dekoracyjne - poduszki transferowe

Czasami chcemy zaaranżować nasze mieszkanie, dom na nowo. Nie posiadając dużych finansów, możemy pobawić się dodatkami.
Są łatwe w wymianie, stosunkowo tanie. A ich zaleta to cała paleta barw, faktur, tekstur.

Zacznijmy od poduszek.  Idealne na kanapę, sofę do salonu,  konieczne w sypialni. Sprawdzą się na balkonie, tarasie w ogrodzie.  Nie zapominajmy o pokoju naszych pociech.

Utrzymane w  jednakowym stylu wprowadzą ład i spokój. Kolorowe, z motywami graficznymi, roślinnymi, dodadzą wnętrzom energii. Bajkowe wprowadzą  nastrój  do pokoju dziecięcego.
Do szycia poduszek, poszewek  na poduszki  używam najlepszych jakościowo tkanin. Niektóre sprowadzane są z zagranicy. Dbam o wykończenie i  detale. Poduszki mają  służyć kilka lat. Używane i prane nie mogą zmienić ani fasonu, ani barwy.
Wykonuję je metoda patchworku, aplikacji, nanoszenia grafik za pomocą transferu.
Są poduszki kolorowe i czarno białe, z możliwością indywidualnego malowania kredkami do tkanin. Różnorodność technik, wzorów, kształtów i rozmiarów.

Poduszki to bardzo prosty i uniwersalny sposób aby tchnąć życie w nasze mieszkanie. Oferuję ręcznie szyte, na życzenie klienta poduszki w różnych stylach, kolorach i wzorach. Poduszki dekoracyjne są bardzo oryginalnym pomysłem na urodziny, ślub lub inne okazje dzięki czemu możemy zaskoczyć kogoś bliskiego oryginalnym prezentem.

Poduszki dekoracyjne

Wystrój wnętrz można w prosty, tani i szybki sposób zaaranżować na nowo. Wystarczy zmienić poduszki i inne tektylia. Stworzą one klimat i nadadzą wnętrzom świeżości. Kolorowe i monochromatyczne. Wzorzyste i gładkie. W mojej ofercie znajdziecie między innymi - poduszki transferowe, poduszki młodzieżowe, poduszki z motywem marynistycznym, poduszki transferowe z grafiką jak i także poszewki.