Pamiątki Okolicznościowe

Haftowane Pamiątki Okolicznościowe

haftowane metryczki z okazji narodzin dziecka - haftowane miarki wzrostu dla dzieci

Haftowane pamiątki okolicznościowe są ciekawą forma prezentu z okazji narodzin dziecka, chrztu, komunii świętej, a także ślubu lub jego rocznicy.

Zazwyczaj są spersonalizowane. Możliwości i wzorów jest mnóstwo. Dobierane są indywidualnie dla każdego klienta. Każda haftowane pamiątka okolicznościowa wykonywana jest bardzo starannie. Praca nad haftem  trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Zależy to od wielkości. W razie potrzeby i zamówienia oprawiam hafty w odpowiednie ramki. Ramka musi być dopełnieniem haftu i tworzyć z nim całość.  Dobra jakość materiału, a także jakość pracy, pozwala na uzyskanie takiego efektu, który będzie wzbudzać radość i będzie pamiątką na całe lata.

Taki haftowany obraz to również ciekawy element zdobniczy na ścianie, szczególnie w pokoju dziecięcym lub sypialni nowożeńców.

Z okazji narodzin dziecka, na tzw. metryczce narodzin oprócz wzoru podstawowego może być wyhaftowane:  imię dziecka, data urodzenia, wzrost i waga.

Narodziny dziecka – cóż może być piękniejszego. To szczęśliwy dzień dla rodziców i bliskiej rodziny. Z tej okazji powstają w mojej pracowni haftowane metryczki, czyli obrazki, upamiętniające narodziny dziecka. Różnorodność wzorów, kolorów pozwala dobrać obrazek do wystroju pokoju. Mogą być małe i duże, kolorowo i monochromatyczne.

Chrzest święty – od zaproszeń, aż po szatki do chrztu. Możliwość zamówienia ubranka dla dziecka, becika, itp.

Jak przy poprzednich uroczystościach, tak i z okazji rocznicy ślubu proponuje pamiątkowe, haftowane obrazki. Możliwe jest też złożenie zamówienia na wszelkie prace poligraficzne na uroczystość rodzinną.

Oprócz pamiątek haftowanych  proponuję okolicznościowe kartki.  Wykonywane w różnych technikach, jak np. akwarele, tuszowanie, pastele. Kartki warstwowe, z ruchomymi elementami, przestrzenne.

Mogą to być gratulacje dla  świeżo upieczonych rodziców, kartki urodzinowe, imieninowe, z okazji Dnia Matki / Ojca. Z okazji zakończenia przedszkola/roku szkolnego, zdania matury.  A także kartki świąteczne.

HAFTOWANE PAMIĄTKI OKOLICZNOŚCIOWE

Narodziny dziecka, chrzest, komunia, bierzmowanie, rocznica ślubu - okoliczności jest mnóstwo, a haftowany,  niepowtarzalny, oprawiony w ramkę obrazek, stanowi nie tylko pamiątkę, ale jest wyjątkową dekoracją pokoju.